SUPERMIX - BAL POLEN VE KEÇİBOYNUZU KARIŞIMI - 500 GR | MUĞLADAN®

SUPERMIX - 500 GR

DÜNYA'DA İLK VE TEK!
Ham Çam Balı, Orman Poleni ve Soğuk Sıkım Keçiboynuzu Özü kullanılarak üretilen SUPERMIX içerdiği yüksek protein, doğal yağ asitleri, karbonhidratlar, lifler, mineraller, amino asitler, fenolik bileşikler, vitamin ve mineraller ile mükemmel bir besin kaynağıdır. 

Yüksek miktarda potasyum, fosfor ve kalsiyum içeriği sayesinde gelişme çağındaki bireylerin zeka gelişimine olumlu katkı sağlar. Hafızayı güçlendirmeye yardımcı olur. İçeriğinde bulunan kalsiyum kemik gelişimine yardımcı olur ve kemik erimesine karşı olumlu etki gösterir. 
Antioksidan özelliği ile vücudun yenilenmesi ve diri kalmasına yarar sağlar. Doğal Antibiyotik özelliği, bağışıklık sisteminin mikroplardan arınmasına yardımcı olur.
Yoğun lif içeriği bağırsakların hızlı çalışmasını sağlar, sindirim sistemini korur ve sağlıklı olmasını sağlar.  Oldukça zengin bir enzim kaynağıdır. Zengin mineral ve vitamin yapısı ile iştahsızlığa iyi gelir. Prostat sorunu ile karşılaşan erkekler için oldukça faydalıdır.
Erkek bireylerde Sperm sayısını artırmaya yardımcı olur. Kadın bireylerde Menopoz etkilerini azaltmaya yardımcı olur.


Uyarılar:

Bu ürün Arı Poleni içermektedir.

Yüksek oranda Enerji sağlar.

Afrodizyak Etkisi gösterebilir.

Yüksek Kalsiyum ve Protein içermektedir.

NASIL İADE EDEBİLİRİM?

Satın almış olduğunuz üründen memnun kalmadığınız takdirde 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Geri Gönderim: Memnun kalmadığınız ürünü faturası ile birlikte herhangi bir PTT Kargo şubesine teslim ederek iade sürecini başlatabilirsiniz. Ürünün MUĞLADAN İÇ VE DIŞ TİCARET'e (Müşteri / Cari Kodu: 803181692) karşı ödemeli olarak gönderileceğini belirtmeniz yeterlidir. 

Ücret İadesi: Kredi Kartı / Banka kartı ile yapılan ödemelerde ücret iadesi işlem yaptığınız karta yapılmaktadır. Pazaryeri (n11 vb.) sitelerinden satın alınan ürünler için ilgili siteler üzerinden iade süreci başlatılmalıdır.

DİĞER KATEGORİLERİMİZİ DE İNCELEYİN

Muğladan® Markası ile satışa sunulan diğer ürünlerimizi aşağıdaki kategorilerden seçim yaparak inceleyebilirsiniz.

DOĞAL CİLT BAKIMI | MUĞLADAN®

DOĞAL CİLT BAKIMI ÜRÜNLERİ

%100 Doğal Cilt Bakım Ürünlerimizi keşfedin!

DOĞAL YAĞLAR | MUĞLADAN®

DOĞAL YAĞLAR

Doğanın bir mucizesi olan saf ve üstün kaliteli yağlarımızı keşfedin!

 MUĞLADAN®
Tüm Hakları Saklıdır. © 2021 Muğladan İç ve Dış Ticaret