%100 DOĞAL SIĞLA YAĞI KREMİ | MUĞLADAN®

%100 DOĞAL SIĞLA YAĞI KREMİ - 40 ML

Sığla Yağı Kremi cildiniz için mükemmel bir "Yaşlanma Karşıtı Onarıcı Bakım" kremidir.

%100 Gerçek Sığla Yağı ve Saf Balmumu kullanılarak üretilmiştir. İçeriğinde 12 çeşit doğal yağ bulunmaktadır.

Hiçbir kimyasal madde, paraben, parfüm ve alkol içermez. El, Yüz, Ayak ve tüm vücutta kullanıma uygundur.

Hücre yenilenmesini hızlandırarak cildinizin ölü hücrelerden arındırılmasını ve zarar görmüş dokuların onarılmasını sağlar. 

Kırışıklıkların, çatlakların ve yaşlılık belirtilerinin giderilmesinde etkilidir. İçerdiği Doğal Yağ Asitleri sayesinde melamin pigmenti üretimini arttırak ton farklılarının, göz altı morluklarının ve kaz ayaklarının azaltılmasında etkilidir.

Çinko, A, B6, B12, E vitaminleri, Omega-6 ve Omega-9 yağ asitleri ile cildinizi besleyerek cildin esnek, pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlar.

İçeriğinde bulunan doğal yağlar ile cildinizi derinlemesine besler, içerdiği doğal bal mumu cildin nem kaybetmesini engeller, Cildinizin nem dengesinin korunmasına yardımcı olur.

Cilt rahatsızlıklarının azaltılmasında ( Akne, Egzama vb. ) etkilidir. Düzenli kullanımda sivilce ve akne oluşumunu engeller.

İçerdiği Sığla Yağı mikroorganizmaların (mikrop vb.) cildinizden uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

İçerdiği doğal yağlar solunum yolu üzerine olumlu etki oluşturmaktadır. (Sığla Yağının solunması Grip ve soğuk algınlığı sebebi ile oluşacak öksürüklerin şiddetini azaltmaktadır.)

İçerdiği doğal yağlar endorfin hormonu salgılanmasını teşvik etmektedir. 

(Sığla yağının solunması vücut kan basıncını düşürerek kalp atışlarının yavaşlamasını sağlamaktadır, kalp atışlarının yavaşlaması rahatlık ve gevşeme hissi vererek stres ve depresyon etkilerinin azaltılmasına yardımcı olmaktadır.) 

Yukarıda belirtilen tüm bilgiler ürün içeriğinde kullanılan "Doğal Yağların" bilimsel araştırmalar sonucu ortaya çıkan faydalarıdır. Muğladan® markası hiçbir zaman ticari amaç uğruna yalan vaatlerde bulunarak insan sağlığını kullanmaz. 

Ürün içerisinde yalnızca "Doğal Yağlar" ve Balmumu bulunmaktadır. Dermotoloji çalışmaları sonucu herhangi bir alerjik reaksiyon gözlenmemiştir. 5 yaş ve altı için dermotolojik test gerçekleştirilmediğinden herhangi bir veri bulunmamaktadır. Kullanımı tüm ciltler için uygundur. Kullanmadan önce alerjinizin olup olmadığını anlamak için küçük bir miktarı kremi bileğinizin üzerine uygulayarak alerjinizin olup olmadığını test edebilirsiniz.

Bu ürün "Bakım Kremi" niteliğindedir.

ÜRÜN FİYATI
64,50 ₺
(Ücretsiz Kargo)

Kolay Sipariş İyzico alt yapısı ile çalışmaktadır ve yalnızca 1 adet ürün alımını desteklemektedir.
Çoklu ürün alımı için mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Kart Bilgileriniz 256 Bit SSL şifreleme ile korunmaktadır. 

PAZARYERİ MAĞAZALARI

Bu ürünü pazaryeri siteleri üzerinde bulunan mağazalarımızdan satın alabilirsiniz. Ürün fiyatı pazaryeri kampanyalarına göre farklılık göstermektedir. 

NASIL İADE EDEBİLİRİM?

Satın almış olduğunuz üründen memnun kalmadığınız takdirde 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Geri Gönderim: Memnun kalmadığınız ürünü faturası ile birlikte herhangi bir PTT Kargo şubesine teslim ederek iade sürecini başlatabilirsiniz. Ürünün MUĞLADAN İÇ VE DIŞ TİCARET'e (Müşteri / Cari Kodu: 803181692) karşı ödemeli olarak gönderileceğini belirtmeniz yeterlidir. 

Ücret İadesi: Kredi Kartı / Banka kartı ile yapılan ödemelerde ücret iadesi işlem yaptığınız karta yapılmaktadır. Pazaryeri (n11 vb.) sitelerinden satın alınan ürünler için ilgili siteler üzerinden iade süreci başlatılmalıdır.

DİĞER KATEGORİLERİMİZİ DE İNCELEYİN

Muğladan® Markası ile satışa sunulan diğer ürünlerimizi aşağıdaki kategorilerden seçim yaparak inceleyebilirsiniz.

GOURMET SELECTION | MUĞLADAN®

GOURMET SELECTION

Özel seçilmiş benzersiz lezzetlerimizi keşfedin!

DOĞAL YAĞLAR | MUĞLADAN®

DOĞAL YAĞLAR

Doğanın bir mucizesi olan saf ve üstün kaliteli yağlarımızı keşfedin!

 MUĞLADAN®
Tüm Hakları Saklıdır. © 2021 Muğladan İç ve Dış Ticaret