%100 KEÇİBOYNUZU - HARNUP ÖZÜ - 500 GR | MUĞLADAN®

%100 KEÇİBOYNUZU ÖZÜ - 500 Gr


Ürün Açıklamasını Dinleyebilirsiniz


Soğuk Sıkım Keçiboynuzu (harnup) özümüz yoğun kokusu ve eşşiz tadıyla aradığınız lezzeti sunuyor.

Soğuk Sıkım yapıldığından vitamin ve mineral değerlerini korumaktadır. Lif oranı yüksektir, bol miktarda Potasyum, kalsiyum, sodyum, magnezyum, demir mineralleri içerir. Bol miktarda A, B ve E vitaminleri içerir.  
Antioksidan bakımından zengin bir içeriğe sahiptir. Düşük yağ içerir. Kafeinsiz ve glutensiz bir besin kaynağıdır
Doğal bir antibiyotik özelliği olan keçiboynuzu, kalp ve damar sağlığına faydalıdır. Kanı temizlemeye ve damar tıkanıklıklarını gidermeye yardımcı olmaktadır. Keçiboynuzunun yüksek düzeyde kalsiyum içeriği (süte oranla 3 kat fazla kalsiyum içerir) çocukların kemik gelişimine katkı sağlar, yaşlı bireylerde kemik erimesine karşı olumlu etki gösterir. Yüksek enerji kaynağıdır, cinsel gücü arttırarak erkeklerde sperm miktarını arttırmaya yardımcı olur. Vücuttan ağır metallerin ve radyasyonun atılmasına yardımcı olur.

Keçiboynuzu Özünün Keçiboynuzu Pekmezinden Farkı Nedir?

Keçiboynuzu Pekmezi gibi kaynatılmadığı için kalsiyum, potasyum gibi mineral maddelerde, enzim ve proteinlerde kayıp olmamaktadır.  Yüksek sıcaklık uygulanmadığından HMF gibi zararlı maddeler oluşmamaktadır. Bu sebeple pekmeze göre daha besleyici ve sağlıklı bir besin kaynağıdır. Pekmez yapımında kullanılan toprak, kimyasal enzimler vb. üretim sırasında kullanılmamaktadır. 
Kokusu ve tadı pekmezden farklıdır.

ÜRÜN YORUMLARI

Muğladan® Keçiboynuzu Özü'nü n11.com mağazamız ve hepsiburada.com mağazamız üzerinden satın alarak kullanan müşterilerimize ait bazı yorumları aşağıdan inceleyebilirsiniz.
 

ÜRÜN FİYATI
44,90 ₺
(Ücretsiz Kargo)

PAZARYERİ MAĞAZALARI

Bu ürünü pazaryeri siteleri üzerinde bulunan mağazalarımızdan satın alabilirsiniz. Ürün fiyatı pazaryeri kampanyalarına göre farklılık göstermektedir. 

NASIL İADE EDEBİLİRİM?

Satın almış olduğunuz üründen memnun kalmadığınız takdirde 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Geri Gönderim: Memnun kalmadığınız ürünü faturası ile birlikte herhangi bir PTT Kargo şubesine teslim ederek iade sürecini başlatabilirsiniz. Ürünün MUĞLADAN İÇ VE DIŞ TİCARET'e (Müşteri / Cari Kodu: 803181692) karşı ödemeli olarak gönderileceğini belirtmeniz yeterlidir. 

Ücret İadesi: Kredi Kartı / Banka kartı ile yapılan ödemelerde ücret iadesi işlem yaptığınız karta yapılmaktadır. Pazaryeri (n11 vb.) sitelerinden satın alınan ürünler için ilgili siteler üzerinden iade süreci başlatılmalıdır.

SUPERMIX - BAL, POLEN, KEÇİBOYNUZU KARIŞIMI | MUĞLADAN®

SUPERMIX

DÜNYA'DA İLK VE TEK!
Ham Çam Balı, Orman Poleni ve Soğuk Sıkım Keçiboynuzu Özü kullanılarak üretilen SUPERMIX sağlıklı beslenmek için mükemmel bir besin kaynağıdır. 

DİĞER KATEGORİLERİMİZİ DE İNCELEYİN

Muğladan® Markası ile satışa sunulan diğer ürünlerimizi aşağıdaki kategorilerden seçim yaparak inceleyebilirsiniz.

DOĞAL BAKIM ÜRÜNLERİ | MUĞLADAN®

DOĞAL CİLT BAKIMI ÜRÜNLERİ

%100 Doğal Cilt Bakım Ürünlerimizi keşfedin!

DOĞAL YAĞLAR | MUĞLADAN®

DOĞAL YAĞLAR

Doğanın bir mucizesi olan saf ve üstün kaliteli yağlarımızı keşfedin!

 MUĞLADAN®
Tüm Hakları Saklıdır. © 2021 Muğladan İç ve Dış Ticaret