48 İLETİŞİM MERKEZİ | MUĞLADAN® - MUĞLADAN İÇ VE DIŞ TİCARET

BİZE ULAŞIN

Aklınıza takılan herhangi bir konu veya sorunuz mu var? Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Dilerseniz iletişim formunu kullanarak bize yazabilir, sıkça sorulan soruları inceleyebilir ya da aşağıda belirtilen iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.  

TelegramWhatsAppSMS GönderMessenger
Bilgilendirme: Telefon Araması ile Müşteri Hizmetleri Desteği verilmemektedir. Müşteri hizmetleri desteği alternatif kanallar üzerinden (Telegram, WhatsApp vb.) verilmektedir. Sizi aramamızı talep ediyorsanız, iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşarak aranma talebinizi iletebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişleriniz çoğunlukla 1-2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Size teslim edilme süresi teslimat adresinize göre değişiklik göstermektedir.

Kolay Sipariş, Online Mağazamız ve Gittigidiyor üzerinden satın almış ürünlerin gönderimi MNG Kargo ile sağlanmaktadır. 
N11, Hepsiburada mağazalarımızdan satın almış ürünlerin gönderimi Yurtiçi Kargo ile sağlanmaktadır.
Eptt Avm mağazamızdan satın almış ürünlerin gönderimi PTT Kargo ile sağlanmaktadır.

Kolay Sipariş ve Online mağaza üzerinden vermiş olduğunuz siparişler için tarafınıza gönderilen e-posta ile süreci takip edebilirsiniz.
Pazaryeri mağazalarından vermiş olduğunuz siparişleri ilgili mağazalar üzerinden takip edebilirsiniz.

Kısmen, çünkü; Muğladan markalı ürünler belirli alanlarda özel üretim modeli ile sınırlı sayıda üretilmektedir ve üretim miktarı her zaman toptan satışa uygun olmamaktadır.

Sığla Yağı ürününün toptan satışı yalnızca Eczanelere, Araştırma Laborutavarlarına ve Sağlık Alanında araştırma geliştirme yapan resmi/özel kurum/kuruluşlara yapılmaktadır.

Anlaşmalı olduğumuz bir kaç fiziksel (Beşiktaş, Çankaya ve Bodrum) satış noktası haricinde ürünlerimiz internet üzerinden satılmaktadır. Fiziksel satış noktalarında her zaman tüm ürünlerimiz bulunmamaktadır.

Ürünü açmış olmanız, tadına bakmanız veya bir miktar kullanmış olmanız ürünü iade etmenize engel değildir, eğer memnun kalmadıysanız veya başka bir sorun yaşadıysanız 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Geri Gönderim: Memnun kalmadığınız ürünü faturası ile birlikte herhangi bir PTT Kargo şubesine teslim ederek iade sürecini başlatabilirsiniz. Ürünün MUĞLADAN İÇ VE DIŞ TİCARET'e (Müşteri / Cari Kodu: 803181692) karşı ödemeli olarak gönderileceğini belirtmeniz yeterlidir.

Ücret İadesi: Kredi Kartı / Banka kartı ile yapılan ödemelerde ücret iadesi işlem yaptığınız karta yapılmaktadır. Pazaryeri (n11 vb.) sitelerinden satın alınan ürünler için ilgili siteler üzerinden iade süreci başlatılmalıdır.

KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Ticari Unvan: MUĞLADAN İÇ VE DIŞ TİCARET
Vergi Dairesi: MUĞLA
Vergi Numarası: 4860750953
Ticaret Odası: MUĞLA TİC. SAN. ODASI
Ticaret Sicil No: 9322
MERSİS No: 3651 5016 7480 0001

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Bilgilendirme: Telefon Araması ile Müşteri Hizmetleri Desteği verilmemektedir. Müşteri hizmetleri desteği alternatif kanallar üzerinden (Telegram, WhatsApp vb.) verilmektedir. Sizi aramamızı talep ediyorsanız, iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşarak aranma talebinizi iletebilirsiniz.

Adres: Orhaniye Mh. Cumhuriyet Cd. 25/B11 Türer Çarşısı Menteşe/MUĞLA
Telegram: 90552848 3648
Whatsapp: +905528483648
E-Posta: iletisim@mugladan.net

 MUĞLADAN®
Tüm Hakları Saklıdır. © 2021 Muğladan İç ve Dış Ticaret